KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464491
nr 1546 4491
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. V Hc -99 (1999), Grand Hotel Stockholm. Olja på duk, bildmått: 66x99 cm, yttermått inklusive ram: 81x112
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:39:10
5/6 17:41:06
5/6 18:32:13